çok emin değilim Ama başlangıcın bu

Admin

Administrator
Yönetici
şekilde olması İlerleyen zamanlarda bu platformun gelecek vaat ettiği konusunda Umut veriyor gerçekten siz de mutlaka bu Platformu gezin abone olun eğitimleri tamamlayıp yazılım diyor olmayacaksınız bile buradaki programlama dillerini öğrenerek hayata bakış bir yazılımcı olarak yazılımcı projesi ile ilgili yorumlarımı sizlerle paylaştım Umarım faydalı bir proje olur diyelim ve size bırakalım Siz Bu proje hakkında neler düşünüyorsunuz Veri işleme ile birlikte geliştiricileri görebiliriz Ancak bu web ve mobil göre çok daha az bir gün geçtikçe artacaktır Hatta

belki veya ve bize geçeceğini söyleyebilir ama şimdilik bir kenara koyalım Biz asıl web ve mobil üzerinden konuşalım Bu videomuzda Ben uzmanlığım olan bir web uygulamasının geliştirme süreçlerinden ve bu süreçlerde görev alan Uzmanlar pozisyonlarından bahsedeceğim Eğer isterseniz bunun bir mobil Bir de oyun geliştirme süreci versiyonlarını yapabiliriz Bununla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz az önce de söylediğim gibi ben bir durum yani kariyerimin bazı dönemlerinde olarak çalıştım bazı dönemlerinde Back End developer olarak çalıştım bazen de

Polis ek olarak çalıştım hattan son 1 senedir bu istekli olarak çalışıyordum ki Geçtiğimiz günlerde Eşimden ayrıldım Şimdi ne iş yapar ve Kendisi ne iş yapar ikisinden biraz biraz olan full stack developer ne iş yapar bu soruları cevaplama dönün bir projenin incelemek daha doğru bir başlangıç olacaktır diye düşünüyorum Hatta proje üzerinden gidersek daha iyi anlaşılabileceğini düşünüyorum mesela Bir rezervasyon uygulaması yazıyoruz diyelim müşteriler için gün seçecek tarih seçecek Az sonra masayı seçip rezervasyon yaptıracak Bu aşamada Tabii kişisel

bilgilerini gelecekler Bu proje şöyle ilerler Aslında önce müşteri dinlenir bu müşterinin istekleri bir analiz etmek ve geliştirme aşamaları başlar geliştirme aşamaları ise şu şekilde olur diyor ki tasarımını yani istediğiniz kullanıcı deneyimi tasarımı tasarımı yani 100 lira Nilüfer izlediğimiz kullanıcı arayüzü tasarımı kodlama Beykent pozlama veritabanı ve diye gider şimdi bunları kim yapar tek tek bunları bir açıp izlerseniz Eğer firma küçük bir firmaysa veya proje küçük bir proje ise bunların hepsini tek bir yazılımcı yapabilirken tasarımı önemli değildir Mesela ya da