birazdan daha iyi şekilde göreceksiniz Ama

Admin

Administrator
Yönetici
öncelikle Tabii testi 1080p Ultra da ortalaman 104 FPS alırken maksimum 120 fps alıyorsunuz çok güzel bir de yaz Halide 1080p çok düşük ayarlarda ise minimum 100 üzerinden ortalama 141 maksimum 159 FPS alırken 100'de 1 binde bir değer verir diye ne güzel yüzde biri de 93 binde bir de 40 derece sıcaklık Kara bakıyorum 86 86 seyretmiş işlemcide 8694 olarak biraz daha Yüksel çok düşük Red Dead redemption 2 Dead 1080p en yüksek ayarlarda yani o aşağıdaki kaçta yani sonra getirdiğiniz zaman ayarlı değiştiriyor minimum 44 ortalama 52

maksimum 61 FPS vardı 81 derece ekran kartı 72 derece işlemci sıcaklığı oldu burada işlemcinin özellikle frekansını daha düşükse belki dikkatini çekmiştir 120 ekran kartının daha çok ihtiyacı olduğu için işlemci ve ekran kartına veriyor çünkü ekran 56 FPS alıyorum sonuç itibariyle 3060 ın burada kullanılan ne kadar benim meselem Max kültürümü 10750h ile birlikte zeka ve online oyunlar ya da 3 ekran kartı önceki nesillerde gördüm genel olarak Orta seviye oyuncu laptop performans sana bakıyorum şimdi güncel olarak 3060 10750h performansına

bakıyorum oyuncuların çok büyük bir kısmı için gayet yeterli üzerinde daha yüksek ekran kartlarında çıktığın zaman tabii ki performansınızı arttıracak ama işlemci kısmında bunun üzerine koyacak çok fazla bir işlem diyor yani İntel inside amd'nin en son nesil en üst laptop işlemcileri ne koymamız gerekiyor Bu da zaten 10750h de 10. nesin en iyi işlemlerinden bir tanesi bu noktada baktığımız zaman ekran kartını çok arttırdığımız zaman alacağımız kazanım her oyunda aynı oluyor o yüzden onlarla oyuncular e Sporcular için gayet güzel bir bilgisayar olduğunu

söyleyebilirim kendiniz özellikle laptoplara çıkmadan bütün mi oynuyor rahatlıkla oynayabilirsiniz bunu yaparken deneyiminiz Nasıl oldum kasasından ekranından genel kullanımda memnun kalacağınıza inanıyorum ancak Arçelik seni değerlendirdiğimiz zaman şunu görüyorum sıcaklık çok fazla sol tarafta birikiyor kasanın en arka kısmı yani Özellikle şöyle göstereyim Şuradaki kısmı 50'de rüyaları çıkıyor buradaki Kasım'da Türkçe hecelere çıkıyor ve bu coğrafyada Tuşların altında Hayır soğutulması için sıcaklığın bu kısımdan daha uzatılması ya da Bu klavyenin