Bize güç sağlayan şeyleri biraz yakından

Admin

Administrator
Yönetici
bakalım Asus x571 içerisinde 9. nesil İntel i7 işlemci bilmiyor Intel Core i7 9750h kendisi 17 metre Mimar Sinan bu işler bir temel olarak 2.6 çalışırken 4.5 çıkarıldığında kadar çıkabiliyor 6 çekirdekli bu işlerde 128gb kadar rahatlıkla biliyorsunuz işlemci grafikleri tarafına baktığınız zaman da İntel HD 630 grafik seni görürüz ancak oyun oynarken Yani performans istediğiniz zamanlarda bu bilimlerin içerisinde bambaşka bir canavar çıkıyor evi diye Air Force GTX 1650 Şu anda da oyun performansını görüyorsunuz Ben konuşurken arkadaki oyun detayları akıyor gidiyor

birçok oyun oynadı ve oyun oynarken herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım Tabii ki Çok üst düzey oyunları çok istediği grafiklerde uzatırken sıkıntı yaşayabilirsiniz Ama şu anda baktığın zaman şeye spor gibi poz da 4 gibi GTA V TV Yani çoğu oyunu çok çok çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz Tabii ki bunun altında bazı sebepler var Hemen onlardan da bahsedip karıştırma genel olarak baktığımız zaman çift fanlı soğutma göre bu çift fanlı soğutma sayesinde bilgisayar ısınmıyor işlendi rahat bir şekilde ekran kartı rahat bir şekilde performansını ilerlese Biliyor

tabii ki bu bilgisayarın bu hızın arasındaki en temel sebeplerden biri de içerisinde bulundurduğu eş sesli eş işte sayesinde Hem hızlı açılıyor Hem verileriniz bu şekilde aktarabiliyor hem de oyun oynarken eğer o eşek diye kurmuşsak gerçekten çok seviyorum Şu anda kullandığım bilgisayar 16 GB RAM esaypi bilgisayarda bilgisayarı satın aldığınızda 8 GB yerde de gelebilir eğer farklı dönemlerde karşına çıkarsa bilgisayarın üzerinde bulunan soğuklar emekleyerek çok rahat bir şekilde bu iş yerini destekli bir seviyeye kadar bilgisayardaki Dance Evet şimdi

arttırabilirsiniz Tabii ki bu kadar performans dikten sonra ekrandan bahsetmemek olmaz çünkü ekran Aslında en önemli detaylardan geçti Çünkü isterseniz en güçlü donanıma sahip ol ama ekrandan o performansı almayınca hiçbir manası olmuyor bu yüzden Tosun ekranında Benim oldukça hoşuma gitti 120 Hertz tazeleme hızına sahip bu ekran full HD 1 ekran ve parlama yapmıyor yani burada birçok ışık var Ben burada oyun oynarken herhangi bir şekilde parlamak görmedim Dışarıda çok Yükseliş kalsın oynarken Tabii ki parlama görebilirsiniz ama ekran