nasıl eğitimler var biraz da Bunlara bakalım

Admin

Administrator
Yönetici
ilk sırada istihdam Hazine ve Maliye Bakanlığı sitesi buradan BTK Akademi ediyor Aslında giriş yap dediğimizde bip kaybolmaz oyma Nurdan Bilgilerinize kayıt olan yabancı kişi kimdir BTK Akademi google-tr altında burada eğitim kataloğu mevcut eğitim kataloğu içerisinde tüm eğitimleri ulaşabilirsiniz farklı konularda eğitim vermeye sadece yazılım eğitimleri olarak düşünmeyin burayı yazılım eğitimleri isteme isimleri Dünyası tel gelişim dünyası gibi birçok kategoride mevcut kişisel gelişim tarafında da kadına yönelik şiddetle mücadele eden tutum da iş sağlığı

proje yönetimi yönetici olmak Koçluk ekip liderliği etkili sunum teknikleri toplantı yönetimi gibi birçok eğitim burada mevcut benim uzmanlığım yazılan alanı olduğu için yazılımla ilgili yorumları yapacağım size Java gibisi şart gibi ne tip dillerin olması gerçekten burayı kalitelidir son haline getirmiş bakacak olursak Eğitmenin Engin demiroğ olduğunu Engin hoca bizim sektörde de bilinen bir Eğitmen aslında kendi çok başarılı bir olacak benim de kariyerimde yer sahibi olan eğitimleri Ben de kendisinden fazlasıyla eğitim almıştım daha büyüsün de şu an burada

bu eğitime hazırlıyor olması bu platformunda yine kaliteli içeriklerden oluştuğunu gösteriyor diyebilirim Onun haricinde rahat gibi engeli gibi web programlama da öne çıkan dillerin burada olması da yine güzel bir şey aynı zamanda burada kotlin ile Android mobil uygulama geliştirme veya Google Plus ile mobil uygulama geliştirme kursları da mevcut bu kursları veren eğitmenler Atıl samancıoğlu yine kendisi gerçekten Başarılı bir eğitime binlerce öğrencisi mevcut eğitimleri alacağınız eğitmenleri de yine internet üzerinden araştırarak kariyerlerine

bakabilirsiniz gerçekten kaliteli hocalar mesela bilgi teknolojilerine giriş dersini veren Doçent Doktor Şadi Evren şeker kendisini de severek üretiyor veriyor olması gerçekten burada oyun programı mobil programlama ve birçok eğitim var gibi birçok eğitim var ve bu ücretsiz Siz bu eğitimleri tamamladığınızda da az önce gösterdiğin sayfadaki özgeçmişinde otomatik olarak ekleniyor ve sizde firmalar başvururken bu etkinliklerinizi bu özgeçmişimiz ile sergileyen biliyorsunuz Bu taraftan onaylanıyor daha çok yeni bir platform olduğu için ve seviyede çalışıyor bunları