Platform dediğimiz her platforma çıktı

Admin

Administrator
Yönetici
üretebilen bazı dillerde var onlardan bir tanesi yine Microsoft'un bir ürün tek bir platformda kolu yazıyorsunuz kütüphanelerini kullanarak bir ay o çıktısı Android kütüphanelerinde kullanarak bir Android çıktısı öğretiyor Dolayısıyla Siz niye sana geliştirme yaparak 2 platforma birden uygulama çıkartmış olabiliyorsunuz Daha neyine tutuyor ile geliştiriliyor videosu diye için zaman kurulumlarını yapıyorsunuz web üzerinden zaman gelişte biliyorsunuz zaten programlama dili ile yerleştirilebiliyor normal zaman geliştirmesi yapabilirsiniz bunların haricinde

Neyi gibi Facebook'un ve Google'ın geliştirmiş olduğu cross-platform programlama dilleri de mevcut bunlarla da tek ve fiyatlarını uygulama yazıyor ikisine birden çıktı alabilirsiniz Bunlar da çoğunlukla Uyuz niye konut ile kullanılıyor yine Ama dediğim gibi atan etekleri de mevcut gideriz Tabii bir de mobil oyun geliştirme platformları var Bu saydığım dillerle mobil oyunda geliştire biliyorsunuz mobil oyun geliştirebileceğiniz Hatta daha profesyonel oyun geliştirebileceğiniz birkaç bıraktım daha var Bunlardan bir tanesi yönet droid mobil uygulamalar geliştirme

biliyorsunuz Bunlar oyun geliştirme motorları olduğu için bu motorları kullanarak daha profesyonel oyunlar geliştirebilirsiniz aynı zamanda yönetici ve sadece mobil oyun içinde masaüstü ve konsol oyunları geliştirilirken de kullanıyorum gerçekten İkisi de oldukça profesyonel uygulamalar bunlara da bakabilirsiniz robotik taraftan bahsedelim biraz daha az önce zaten faydalı bir giriş yapmıştık Aydın tarafında dediklerini Studio Code aktif olarak kullanılabilir dedik razberry faydan bahsettik Bir de arduino tarafında see Plus Plus ile geliştirebileceğiniz bir arzun

ya İyi de mevcut yine bunu da kendi sitesinden indirebilirsiniz Bu da ücretsiz bir uygulama haricinde bir yardımcı uygulama olarak önerebileceğim bir uygulamadan notepad-plus-plus bu uygulama ile olarak da kullanılabiliyor ancak çoğunlukla birçok dosya formatını açabildiği için her yazılımcı bilgisayarı olan bir uygulama normal kullandığımız uygulamasının çok daha kapsamlı bir halini düşünebilirsiniz gerçekten fazlası ile iş gören bir uygulama diyebilirim Bundan mutlaka tavsiye ediyorum Hep ücretsiz şimdi yazılım geliştirme platformları bir kenara