standart 19 vs Asus klavye ışıklandırma ya da

Admin

Administrator
Yönetici
sahiplik kandırma sayesinde karanlık ortamlarda keyfine böyle biliyorsunuz Bu Önemli bir detay Bence geceleri çalışırken için kapalı olmasını isteyebiliriz Işık ortamında olmayabiliriz öyle bir otobüs yolculuğu yapıyor olabilir Öğleyin yoksa olabiliriz hani Açamadığım yerlerde Çınar ve bizim için oldukça verimli çocuk çok rahat bir pozisyonda kullanım deneyimini en üst kısmında bulunan kısayolları bilgisayar hızlı bir şekilde kullanabilmek mümkün hızlıca kullanabilmenin klavyenin altında bulunan bu dilek ve tüm kullanıcıları memnun edecek seviyede

kullanım imkanı sunmakta bile Mansız olmadığı durumlarda bilgisayar hızlı bir şekilde kullanmayan imkan veriyor ve sıktığım için ayrı bir suç takımı bulunmuyor tekgöçen üstünden direkt olarak toplama işlemlerini gerçekleştirebilmek ve kendi kullanım sırasında işlerimi oldukça kolaylaştırdığı söyleyebilmektir kopyalarken seçerken o9o hissiyatı benim Oğluşum hoşuma gitti öğrenci tıkladığın zaman rahat şekilde açıklama yapıp kopyaları yapabildim veya böyle acil işlerim de seni yarı yolda bırakmadık hadi az perform baktığımız zaman

kullanabilir sol tarafta ethernet girişi HDMI girişi USB girişini ve üç buçuk milim jant genişliği görürüz bu taraftaki en dikkat çekici giriş ise 1 adet saatte girişi artık birçok yaz tatili girişine sahip ve bu bilgisayarda böyle bir işe sahip olması oldukça güzel çünkü Örneğin yeni iPhone'larda bildiğiniz gibi tarihte girişi var ya da başka telefonlarda bugün baktığımız zaman Samsung aile gibi telefonlarda dahil taksi girişini görebiliriz çünkü hepsi girişi artık evlen paylaşıyor tüm cihazlara geliyor ve bilgisayarda da olması uzun vadeli olur yaptır 6 yıl sonra kullanmaya devam

ediyorken yazın sağ tarafında ise 2 adet USB girişi ve eski kart yuvasını görebiliyoruz aşağıda toplamda 3 metre Geçit dururken bunlardan bir tanesi USB 3.0 destekli Geriye kalanlar ise 2.0 destekli gemi bırak tasarıma baktığımız zaman ben ikna etmeye Nedenmiş o sırada karşılaştır benim hoşuma gitti videonun başına söylediğin gibi eğer bu bilgisayarı alıp kullanırsanız öyle eski bilgisayarlar gibi oyuncu bilgisayarları gibi rahatsız eden bir kalıp karşınıza çekmiyor Hatta bu bilgisayarı öyle arkadaşları da göstersin ama birazdan bahsedilecek oyun performansını vermez diye tahminde bulunabilir Ama ben bu bilgisayar kullanırken Oldukça rahat ettim kafeye giderken yemek yemeğe giderken Arkadaşlarımla buluşacağım zaman rahat bir kullanım bana Asus x570